NL-doet 2021

Resultaat

De trespa beplating en de voordeur willen we gaan bekleden met Rabatdelen. Boven de voordeur willen we een houten afdakje realiseren, zie hier het ontwerp. Hierdoor krijgt ons clubhuis de uitstraling van een blokhut wat meer bij scouting past. De blinde muur langs de dijkzijde willen we gaan voorzien van een net geveltuintje waarin onze jeugdleden hun eigen speltaktuintje kunnen onderhouden.

NL-doet vindt plaats op 13 maart in 2021. –> is verplaats naar 29 mei 2011 in verband met de coronamaatregelen.

Bijzonderheden

Ben je handig met hout, heb je juist groene vingers of vindt jij het leuk om de catering te verzorgen voor onze vrijwilligers tijdens NL Doet? Meld je dan aan via verhuur@janvanhoof.nl.

Uitvoering geschiedt volgens de dan geldende RIVM maatregelen.

Dank voor uw hulp!